Умови дистанції особистої смуги перешкод 30 травня 2015 року. 4-5 класи.

startovy-lichka-30.05

Rezultaty-lichnoy-30.05

 

По всій дистанції учасника супроводжує інший учасник його команди, який виконує дії вказані в умовах. Між блоками супроводжуючий учасник може допомагати в підготовці до наступного блока або звільненні етапів попереднього блока. Після кожного блоку учасник може залишати спорядження та брати нове.

 

1. Блок перший – «переправи». Складається з двох етапів – переправа через яр та переправа по вірьовці з перилами та одного спецзавдання. Всі учасники четвертого класу отримують штраф 10 балів за спрощене проходження другого етапу.

 

1.1) Навісна переправа (2Б, 10*1,2=12 балів).

 

Завдання: наведення подвійної переправи.

 

Довжина етапу – до 24м (до 21м для 4 класу).

 

Обладнання етапу:

ВД – БЗ до 4 м, ПО (ЗСК на висоті 2,2 – 2,5м), КЛ;

ДП – яр відсутній, рівна земля, ОЛ за якими не допускається штраф – рух по рельєфу;

ЦД – БЗ до 2 м, ПО (ЗСК на висоті 2,2 – 2,5 м),КЛ.

 

ПЗЧ-1 п`ятого класу – 10 хвилин для чоловіків, 11 хвилин для жінок.

 

ПЗЧ-1 четвертого класу – 12 хвилин для чоловіків, 13 хвилин для жінок.

 

Умови проходження етапу: перед стартом учасник знаходиться на ЦД переправи, закріплює мотузки на ЦД в ЗСК. Далі рухається на ВД, після виходу за КЛ на ВД зворотній вихід штрафується як вимушене порушення умов. Рух по незакріпленим перилам не дозволяється, якщо учасник робить таке порушення, то він повинен повернутися та виправити. Порушення оголошується після виходу за КЛ на ВД. На ВД учасник здійснює натяжку подвійної переправи та закріплює її в ЗСК. При натяжці дозволяється використання будь яких блоків та складних поліспастів.

 

При проходженні етапу рух ногами по рельєфу заборонено, при порушенні цієї умови учасник повертається на ВД та перетягує переправу або отримує штраф за невміння подолати етап за ЗЧ (10-13 хвилин + 20 балів за не проходження + 20 балів за втрату мотузок = 30-33 хвилини) і продовжує роботу на першому блоці. Посередині ДП дві обмежувальні лінії на відстані одна від одної 4-5 метра. Учасник може отримати штраф – рух по рельєфу (більше трьох торкань або довге торкання тулубом (більше пів метра), але не рух ногами по землі) тільки між ОЛ посередині ДП. Якщо учасник отримує штраф – рух по рельєфу до першої ОЛ або після другої ОЛ, то учасник повертається на ВД та перетягує переправу або отримує штраф за не проходження етапу (20 балів). В будь-якому випадку при поверненні на ВД для перетягування переправи учасник не отримує штраф за торкання або рух по рельєфу. Обидва штрафи виставляються при закінченні руху по переправі.

 

Після проходження переправи учасник звільняє суддівське обладнання та переходить на наступний етап першого блоку. ПЗЧ-1 відсікається по звільненню суддівського обладнання на обох ПО. Волочіння між першим та другим етапами заборонено. Все спорядження яке не звільнено з суддівського обладнання до ПЗЧ-1 вважається втраченим.

 

1.2) Переправа по вірьовці з перилами (2Б, 10*1,2=12 балів; 2А, 8 балів).

 

Завдання: наведення верхньої та нижньої перильних вірьовок (для четвертого класу тільки верхньої).

 

Довжина етапу – до 19м.

 

Обладнання етапу:

ВД – БЗ до 3 м, ПО (ЗСК на висоті 1 – 1,2м та 2 – 2,2м), КЛ;

ДП – яр відсутній, рівна земля, ОЛ за якими не допускається штраф – рух по рельєфу; для четвертого класу суддівська нижня перильна.

ЦД – БЗ до 2 м, ПО (дерево),КЛ.

 

Умови проходження етапу: учасник переходить з ЦД переправи на ЦД перил без волочіння, закріплює мотузки на ЦД за опору. Далі рухається на ВД, після виходу за КЛ на ВД зворотній вихід штрафується як вимушене порушення умов. Рух по незакріпленим перилам не дозволяється, якщо учасник робить таке порушення, то він повинен повернутися та виправити. Порушення оголошується після виходу за КЛ на ВД. На ВД учасник здійснює натяжку одинарної верхньої та нижньої перильних вірьовок та закріплює їх в ЗСК. При натяжці дозволяється використання будь яких блоків та складних поліспастів.

 

При проходженні етапу рух ногами по рельєфу заборонено, при порушенні цієї умови учасник повертається на ВД та перетягує нижню перильну або отримує штраф за невміння подолати етап за ЗЧ (8-9 хвилин + 20 балів за не проходження + 20 балів за втрату мотузок = 28-29 хвилин) і продовжує роботу на першому блоці. Посередині ДП дві обмежувальні лінії на відстані одна від одної 3-4 метра. Учасник може отримати штраф – рух по рельєфу (більше трьох торкань) тільки між ОЛ посередині ДП. Якщо учасник отримує штраф – рух по рельєфу до першої ОЛ або після другої ОЛ, то учасник повертається на ВД та перетягує нижню перильну або отримує штраф за не проходження етапу (20 балів). В будь-якому випадку при поверненні на ВД для перетягування нижньої перильної учасник не отримує штраф за торкання або рух по рельєфу. Обидва штрафи виставляються при закінченні руху по перилам.

 

Після проходження перил учасник звільняє суддівське обладнання та переходить на спецзавдання першого блоку. Фініш етапу по звільненню суддівського обладнання та виходу всього спорядження за КЛ на ЦД перил. Все спорядження яке не звільнено з суддівського обладнання до ЗЧ-1 вважається втраченим. Після переходу учасника на спецзавдання повертатися на перила заборонено.

 

Всі учасники четвертого класу отримують штраф 10 балів за спрощене проходження етапу перила.

 

1.3) Спецзавдання (н\к, 1 бал).

 

Спецзавдання пов’язано з географією Українських Карпат. Подробиці спецзавдання на нараді. Максимальний штраф за невиконання спецзавдання – 3 бали. Спецзавдання дозволяється виконувати тільки в межах 18-20 хвилин блока, в том числі тим учасникам що не змогли подолати етапи.

 

Фініш першого блока по команді учасника після виконаного спецзавдання або по виходу ЗЧ-1 18-20 хвилини. Після проходження блока дозволяється залишити все спорядження яке не потрібне на наступних блоках.

 

Заданий час першого блока (ЗЧ-1) – 18 хвилин (20 для жінок) для обох класів.

 

2. Блок другий – «легко потерпілий». Складається з чотирьох етапів та одного спецзавдання. Всі учасники четвертого класу отримують штраф 10 балів за спрощене проходження четвертого етапу.

 

Завдання: учасник долає етапи в заданому напрямку. Волочіння мотузки дозволяється по всьому блоку.

 

Умови проходження другого блока: учасник стартує на другому блоку після проходження першого блока та звільненню другого блока попереднім учасником. На підготовку до другого блока учаснику надається час не менше двох хвилин. Старт примусовий. Дозволяється використання спорядження яке не використовувалося на першому блоці.

 

Перед проходженням другого блока учасник отримує умовну травму – опік однієї руки (на вибір учасника). Під час підготовки до блока учаснику надійно замотують скотчем зажату в кулак кисть руки. Суддя ведучий учасника по дистанції перевіряє надійність замотування. Учаснику під час проходження другого блока дозволяється використовувати травмовану руку, спиратися на замотаний скотчем кулак. Якщо під час проходження другого блока порушилась надійність замотування – учасник може використовувати пальці, то умовно травмовану руку суддя забороняє використовувати. Після цього попередження за використання травмованої руки учасник отримує штраф – допомога потерпілого (3 бала).

 

Четвертому класу дозволяється за своєю тактикою відмовитись від травми за 10 балів штрафу та пройти другий блок з двома здоровими руками.

 

Етапи другого блока 1-4 проходяться без втрати страховки.

 

2.1) Підйом по вертикальних перилах (2Б, 10*0,5*1,2=6 балів).

 

Довжина етапу – до 8м.

 

Обладнання етапу:

ВД – БЗ;

ДП – СП, які знаходяться в висі;

ЦД – НЗ.

 

Умови проходження: учасник піднімається по СП з самостраховкою. Після підйому самостраховка в подвійні суддівські перила наступного етапу.

 

2.2) Переправа по вірьовці з перилами (1А, 4*1,2=4,8 бала).

 

Довжина етапу – до 12м.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ;

ДП – горизонтальні паралельні СП;

ЦД – НЗ, ЛО.

 

Умови проходження: учасник переправляється по паралельним СП.

 

ПЗЧ-2 – 5 хвилин (6 хвилин для жінок) для обох класів.

 

ПЗЧ-2 відсікається по самостраховці в ЛО на ЦД перил. Самостраховка в ЛО між етапами 2.2 та 2.3 обов`язкова.

 

2.3) Навісна переправа (2А, 8*0,5*1,2=4,8 бала).

 

Довжина етапу – до 12м.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ЛО;

ДП – подвійні СП;

ЦД – НЗ, ЗСК, ЛО.

 

Умови проходження: учасник переправляється по СП. Самостраховка в ЛО між етапами 2.3 та 2.4 обов`язкова.

 

2.4) Спуск по вертикальних перилах (2А, 8*0,8*1,2=7,7 бала; 2А, 8*0,3*1,2=2,9 бала).

 

Довжина етапу – до 10м.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ЗСК, ЛО, СС;

ДП – вздовж дерева, СС; для четвертого класу СП;

ЦД – БЗ.

 

Умови проходження: учасник спускається по своїм перилам з суддівською страховкою (страхує учасник команди). Після спуску учасник знімає свої перила. Учасники четвертого класу спускаються по суддівським перилам. Всі учасники четвертого класу отримують штраф 10 балів за спрощене проходження етапу спуск по вертикальних перилах.

 

2.5) Вязання вузлів (1А, 2*1,2=2,4 бала).

 

Обладнання етапу: п’ять суддівських шнурів 1-2 м, опора (вірьовка).

 

Умови проходження: учасник в’яже п’ять вузлів на свій вибір з 11 по 20 з переліку Настанов. Не зав’язаний вузол штрафується 6 балів. Карабіни та прусіки учасник використовує свої. Всі вузли повинні бути на опорі.

 

Фініш другого блока по команді учасника після виконаного спецзавдання або виходу ЗЧ-2. Після проходження блока дозволяється залишити все спорядження яке не потрібне на наступних блоках.

 

Заданий час блока (ЗЧ-2) 10 хвилин (12 для жінок) для обох класів.

 

3. Блок третій. Складається з девяти етапів та трьох спецзавдань.

 

Завдання: учасник долає етапи в заданому напрямку.

 

Умови проходження третього блока: учасник стартує на третьому блоку після проходження другого блока та звільненню першої частини третього блока попереднім учасником. На підготовку до другого блока учаснику надається час не менше двох хвилин. Старт примусовий. Дозволяється використання спорядження яке не використовувалося на першому блоці. Учасник звільняється від скотча потрібного на попередньому блоці. До старту на третьому блоці учасник закріплює на собі три суддівські шнури з яких буде в’язати вузли після проходження першого етапу третього блока.

 

Етапи третього блока 3.1-3.6 та 3.8-3.11 проходяться без втрати страховки.

 

3.1) Рух по штучним точкам опори (3А, 12*0,5*0,8*1,2=5,8 бала).

 

Довжина етапу – до 12м.

 

Обладнання етапу:

ВД – БЗ;

ДП – до 12 ШТО – карабіни на петлях.

ЦД – НЗ, ПСП.

 

Умови проходження: учасник рухається по ШТО с самостраховкою за допомогою дробинок, петель, стремен. В кінці етапу буде окрема ШТО для спецзавдання. Закінченням руху на етапі вважається самостраховка в останню ШТО.

 

3.2) Вязання вузлів (1А, 2*1,2=2,4 бала).

 

Обладнання етапу: три суддівські шнури 1-2 м, які учасник кріпить на себе до старту на третьому блоці.

 

Умови проходження: після постановки на самостраховку на ЦД попереднього етапу учасник в’яже три вузла з групи провідників з переліку Настанов з суддівських шнурків. Не зав’язаний вузол штрафується 6 балів. Зав’язані вузли учасник скидає на землю в межах етапу. Штрафи за вузли суддя демонструє супроводжуючому учаснику з команди.

 

Після проходження етапу вузлів відсікається ПЗЧ-3.1. Учасники, що не вклалися в ПЗЧ-3.1 спускаються на землю, отримують штраф за не пройдені етапи (по 20 балів за рух по ШТО і маятник, 18 балів за три не зав’язаних вузла) та переходять на етап 3.4 (вертикальний підйом).

 

ПЗЧ-3.1 – 6 хвилин для чоловіків, 7 хвилин для жінок.

 

Учасники четвертого класу стартують на третьому блоці з третього етапу. Отримують штраф за не проходження етапів третього блоку 20 балів (3.1-3.2).

 

3.3) Вертикальний маятник (1А, 4*1,2=4,8 балів).

 

Довжина етапу – до 8м.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ПСП, СП закріплені на ПСП; четвертий клас стартує з БЗ.

ДП – СП з вузлом на висоті 1,5 м від землі;

ЦД – НЗ, ПСП.

 

Умови проходження: учасник знімає СП маятника з ПСП (закріпити на ПСП їх повинен супроводжуючий учасник), становиться на самостраховку в СП вище вузла, після чого може зніматися з ПСП. Учасник переправляється на ЦД та стає на самостраховку в ПСП. Якщо учасник не зміг потрапити з першого разу на ЦД, то він може повторювати переправу, поки не пройде етап, але при цьому рух по землі штрафується як рух по рельєфу (6 балів). Якщо учаснику з першого разу не хватило амплітуди руху маятника то він може повернутися на ВД та повторно пройти етап за що отримає штраф рух по рельєфу. Учасник може не проходити маятник за що отримає штраф 20 балів. При отриманні цього штрафу він спускається на землю з ВД або с самого маятника та переходить на ЦД (піднімається по дереву та стає на самостраховку в ПСП).

 

3.4) Підйом по вертикальних перилах (3А, 12*0,5*1,3*1,2=9,4 бала; 3А, 12*0,5*1,2=7,2 бала).

 

Довжина етапу – до 50м; для четвертого класу до 30 м;

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ПСП, СП закріплені на ПСП;

ДП – СП, які знаходяться в висі;

ЦД – НЗ, ЛО.

 

Умови проходження: учасник піднімається по СП з самостраховкою. Після початку підйому земля знаходиться за обмеженням. Суддівські перила готує та видає супроводжуючий учасник. До початку руху по вертикальному підйому супроводжуючий учасник повинен максимально підібрати суддівські перила та зафіксувати їх на гальмівному пристрої. Знімати фіксацію дозволено тільки при виходу учасника на вертикаль.

 

Після проходження етапу вертикальний підйом відсікається ПЗЧ-3.2. Учасники, що не вклалися в ПЗЧ-3.2 піднімаються до ЛО, отримують штраф за не пройдений етап (20 балів) та переходять на етап 3.5. ПЗЧ-3.2 відсікається по самостраховці в ЛО на ЦД етапу.

 

ПЗЧ-3.2 для п’ятого класу – 15 хвилин для чоловіків, 17 хвилин для жінок.

 

ПЗЧ-3.2 для четвертого класу – 7 хвилин для чоловіків, 8 хвилин для жінок.

 

3.5) Провисла переправа (2А, 8*0,5*1,2*1,2=5,8 балів).

 

Довжина етапу – до 20м, до 10 спуск, до 10 підйом.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ЛО;

ДП – провислі СП;

ЦД – НЗ, ЛО.

 

Умови проходження: учасник спускається по СП з самостраховкою та спусковим пристроєм, після проходження нижньої точки учасник піднімається з самостраховкою. Дозволяється зі старту етапу фіксація самостраховкою на фінішну частину провислої переправи.

 

3.6) Спуск по вертикальних перилах на затискачах (2А, 8*0,5*1,2*1,2=5,8 бала; 2А, 8*0,5=4 бала).

 

Довжина етапу – до 10м.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ЛО, СП;

ДП – СП;

ЦД – БЗ.

 

Умови проходження: учасник спускається по своїм перилам з самостраховкою та з допомогою двох затискачів.

 

Учасники четвертого класу проходять етап як спуск по вертикальним перилам та отримують штраф за спрощене проходження шостого етапу третього блоку 10 балів.

 

3.7) Вязання вузлів (1А, 2*1,2=2,4 бала).

 

Обладнання етапу: п’ять суддівських шнурів 1-2 м.

 

Умови проходження: після проходження попереднього етапу учасник в’яже за спиною п’ять вузлів на свій вибір з 1 по 7 з переліку Настанов з суддівських шнурків. Не зав’язаний вузол штрафується 6 балів. Зав’язані вузли учасник скидає на землю в межах етапу. Штрафи за вузли суддя демонструє супроводжуючому учаснику з команди.

 

Після проходження етапу вузлів відсікається ПЗЧ-3.3. Учасники, що не вклалися в ПЗЧ-3.3 спускаються на землю, отримують штраф за не пройдений етап (20 балів) та за п’ять не зав’язаних вузлів (30 балів) та переходять на етап 3.8 (крутопохила переправа вгору).

 

ПЗЧ-3.3 для п’ятого класу – 21 хвилина для чоловіків, 24 хвилини для жінок.

 

ПЗЧ-3.3 для четвертого класу – 14 хвилин для чоловіків, 16 хвилин для жінок.

 

Етапи 3.8-3.11 проходяться з СС, страхує супроводжуючий учасник. Попередні етапи можна проходити без вірьовки. Підготовлену вірьовку для самонаведення на етапах 3.9 та 3.11 можна взяти на ВД етапу 3.8. На етапах 3.8-3.11 дозволяється волочіння. Можливо етапи 3.8-3.12 будуть виділені в окремий блок про що буде повідомлено на нараді.

 

3.8) Провисла крутопохила переправа вгору (3А, 12*0,5*0,8*1,2=5,8 бала).

 

Довжина етапу – до 16м.

 

Обладнання етапу:

ВД – БЗ, СС;

ДП – подвійні не натягнуті СП;

ЦД – НЗ, ЗСК, ЛО.

 

Умови проходження: учасник піднімається по СП з СС. Дозволяється використання будь яких затискачів.

 

3.9) Спуск по вертикальних перилах (2А, 8*1,2=9,6 бала; 2А, 8 балів).

 

Довжина етапу – до 10м, з них до 5м СП і до 5м наведення вертикальних перил. Для четвертого класу наведення 10м вертикальних перил.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ЗСК, ЛО, СП, СС;

ДП – суддівська мотузка до половини ДП з ЗСК на нижньому кінці;

ЦД – НЗ, ЛО, СП вертикального підйому.

 

Умови проходження: учасник спускається по суддівським перилам з СС до ЗСК куди кріпить свої вертикальні перила. Далі спускається по своїм вертикальним перилам до ЛО, куди стає на самостраховку. Земля знаходиться за обмеженням. Учасник переходить в висі на суддівські вертикальні перила підйому та знімає свої перила спуску. Знімати свої перила дозволяється на самостраховці в ЛО та в СП підйому. На самостраховку в СП підйому дозволяється ставати тільки після самостраховки в ЛО на ЦД етапу.

 

Учасники четвертого класу кріплять свої вертикальні перила спуску в ЗСК на ВД.

 

Після проходження етапу 3.9 відсікається ПЗЧ-3.4, відсікається по звільненню ЗСК. Учасники, що не вклалися в ПЗЧ-3.4, знаходячись на вертикальних перилах спуска (не знаходяться на самостраховці в ЛО на ЦД спуску), спускаються на землю, отримують штраф за не пройдений етап (20 балів) та переходять на етап 3.10 (підйом по вертикальним перилам). Знімати свій перила дозволяється з землі. Учасники , що не вклалися в ПЗЧ-3.4, знаходячись на вертикальних перилах підйому, отримують штраф по факту (за залишене спорядження), знімають свої перила та продовжують роботу на етапі 3.10 (підйом по вертикальним перилам).

 

ПЗЧ-3.4 для п’ятого класу – 27 хвилин для чоловіків, 31 хвилина для жінок.

 

ПЗЧ-3.4 для четвертого класу – 20 хвилин для чоловіків, 23 хвилини для жінок.

 

3.10) Підйом по вертикальних перилах (2Б, 10*0,5*1,2*1,2=7,2 бала; 2Б, 10*0,5*1,2=6 балів).

 

Довжина етапу – до 10м.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ЛО, СС, СП;

ДП – СП в висі з вузлом по середині.

ЦД – НЗ, ЛО, ЗСК.

 

Умови проходження: учасник піднімається по вертикальним СП з вузлом по середині. Учасник має три варіанта проходження, всі з СС та самостраховкою. СС не повинна бути в натяжку – штрафується як навантаження СС (10 балів).

 

Перший: підйом по СП з використанням тільки одного затискача.

 

Другий: підйом по СП з використанням одного затискача та одного схоплюючого вузла, отримує штраф 3 бала.

 

Третій: підйом по СП з використанням двох затискачів та більше, отримує штраф 10 балів.

 

Всі учасники четвертого класу проходять етап на двох затискачах. Отримують штраф 10 балів за спрощене проходження етапу.

 

3.11) Спуск по вертикальних перилах (2А, 8*1,2=9,6 бала).

 

Довжина етапу – до 13м, висота до 10м, зміщення в сторону до 7м; для четвертого класу зміщення в сторону до 5 м.

 

Обладнання етапу:

ВД – НЗ, ЗСК, ЛО, СС;

ДП – вздовж похилого дерева, суддівська вірьовка для підтягу;

ЦД – БЗ, КЛ, суддівська вірьовка для підтягу закріплена на висоті 1-1,5 м.

 

Умови проходження: учасник спускається по своїм перилам з СС та потрапляє в БЗ за допомогою суддівської мотузки для підтягу. Після спуску учасник знімає свої перила.

 

3.12) Спецзавдання (н/к, 1 бал).

 

Спецзавдання пов’язано з географією Українських Карпат. Подробиці спецзавдання на нараді. Максимальний штраф за невиконання спецзавдання – 5 балів.

 

Умови проходження: після того як учасник звільняє суддівське обладнання на попередньому етапі та виносить своє спорядження за КЛ на ЦД, він переходить до виконання спецзавдання. Тягне карточку з завданням, отримує ручку від судді, п’ять відповідей пише на карточці яку здає судді. Виконувати спецзавдання можна тільки знаходячись в квадраті.

 

Після проходження спецзавдання відсікається ЗЧ-3. Після виходу ЗЧ-3 суддя не приймає карточку учасника.

 

ЗЧ-3 для п’ятого класу – 33 хвилини для чоловіків, 38 хвилин для жінок.

 

ЗЧ-3 для четвертого класу – 26 хвилин для чоловіків, 30 хвилин для жінок.

 

4. Виносний етап (блок 4) – в’язання нош (н\к, 2+2=4 бала).

 

Умови проходження четвертого блока: учасник стартує на четвертому блоку після проходження третього блока та звільненню суддівського обладнання четвертого блока попереднім учасником. На підготовку до четвертого блока учаснику надається час не менше однієї хвилини. Старт примусовий.

 

Обладнання етапу: дві довгі жердини, три короткі, СП на висоті 1,5м.

 

Завдання: учасник в’яже ноші та павук з власного спорядження, підвішує ноші на СП. До старту на блоці все спорядження необхідне для нош повинно знаходитись в рюкзаку або іншій ємкості. Правильність в’язання нош та павука перевіряється після фінішу на блоці. Кожне порушення штрафується по 3 бала. Також буде перевірятися жорсткість нош.

 

ЗЧ-4 – 8 хвилин для всіх.

 

Після перевірки учасник повинен звільнити суддівське обладнання за дві хвилини. Дозволяється допомога супроводжуючого учасника. Якщо учасник не встиг звільнити суддівське обладнання за дві хвилини, то отримує штраф 10 балів.

 

Бальна оцінка дистанції п’ятого класу – 124,3 бала.

 

Бальна оцінка дистанції четвертого класу – 100,5 бала.

 

 

9 коментарів до “Умови дистанції особистої смуги перешкод 30 травня 2015 року. 4-5 класи.

    1. Максим Автор запису

      Я не помню какие ветки на том дереве, где будет дюльфер. Ветки были, но возможно не будет удобных. Изначальная идея была усложнить этап от прошлого года тем, чтобы убрать опору для ног на нижнюю перильную предыдущего этапа.

  1. Максим Автор запису

    Вспомнил еще про снаряжение. После спасработ найдена петля, в районе траверса. Отдам тому кто скажет ее опознавательные знаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *